GMail’den gönderilen e-mailleri geri alabileceğiz

GMail’den gönderilen e-mailleri artık geri alabileceğiz.

Eskiler “Son pişmanlık fayda etmez” demişler. Artık bu atasözü geçerliliğini yitirecek gibi. Çünkü hatalı yazdığımız, yanlış kişiye gönderdiğimiz ya da dosyalarını eklemeyi unuttuğumuz maillerin pişmanlığını yaşamayacağız.

Teknoloji devi Google, e-mail hizmeti sunan GMail‘e pişmanlığımızı geri alacak özellik ekledi.

Bugüne kadar pilot olarak uygulamada olan ve sadece denemeyi kabul eden kullanıcılar tarafından kullanılabilen bu özelliğin faydasını Google fark etti ve herkesin kullanımına açtı. Bu sayede gönderilen bir e-mail, alıcının posta kutusuna düştükten sonra bile silinebilecek.

GMail‘in bu hizmetinden faydalanmak için iki şartı var:

1-GMail ekranının sağ üst köşesinde yer alan “Ayarlar” bölümünden “Göndermeyi Geri Almayı Etkinleştir” seçeneğini aktif hale getirin.
2-Mailinizi geri almak için en fazla 30 saniyeniz olduğunu unutmayın.

GMail Maillerini Geri Alabilirsiniz

siluettanitim: Silüet Tanıtım | Dijital Ajans: 2011 Yılında Grafik Tasarım, Web Tasarım (E-Ticaret Sitesi, SEO), Fotoğraf / Video Çekimi (Tanıtım filmi) ve Video Animasyon şirketleri arasına Bursa’da katılmıştır. “Dijital ajans” kavramı henüz yokken, web tasarım firmalarının sadece web sitesi, diğer ajansların alanlarının sadece grafik tasarım, marka stratejilerinin sadece klasik reklam ajanslarında geliştirildiği, kısaca “marka kimlik sistemi, kurumsal kimlik tasarımı, web sitesi ve reklam/tanıtım çalışmalarının” birbirlerinden başka şeyler anlattığı bir dönemdi işte bizim başlangıcımız. Bu karmaşanın içerisinde marka değerini, algıları, bütünlüğü, rakipleri, tasarımı ve her şeyden önemlisi “fikrin” gücünü anlatıyoruz.

Yorumlar (1)

Hizmetlerimiz için www.siluettanitim.com ziyaret ediniz