Türk Telekom’dan Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom, 175’inci kuruluş yıldönümünü bedava internet kampanyası ile kutluyor.

 

KAMPANYA NELERİ KAPSIYOR

1 – Kampanya 13 Temmuz 2015 tarihine kadar geçerlidir ve altyapı uygunluğu,kurulum şartları ve katılım kuralları çerçevesinde yararlanılmaktadır.

2 – Kampanya kapsamında Akıllı Kota 4GB paketi ilk 24 ay boyunca ücretsizdir.

3 – Kampanya kapsamında 48 TL olan bağlantı ücreti alınmayacaktır.

4 – Talep eden abonelere kablosuz ADSL modem 24 ay taksitle ayda 3 TL’ye sunulabilecektir.

 

PEKİ KAMPANYA KİMLERİ KAPSIYOR?

1 – Bu kampanyadan sadece bireysel yeni müşteriler yararlanabilir.

2 – Aktif TTNET internet aboneliği olan veya son 12 ay içerisinde TTNET İnternet aboneliğini iptal ettirmiş olan aboneler kampanyadan yararlanamazlar.

3 – İnternet bağlantısının yapılacağı adreste aktif bir internet aboneliği varsa veya son 3 ay içerisinde iptal edilmiş bir internet aboneliği varsa kampanyadan yararlanılamaz.

 

KAMPANYADAN YARARLANMAK İÇİN HANGİ EVRAKLAR GEREKİYOR?

1 – TC uyruklu vatandaşlar için kimlik belgesi aslı (nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaport)

2 – Yabancı uyruklu vatandaşlar için, geçerlilik tarihi uygun pasaport, gemi adamı belgesi, yabancı misyon kimlik kartı veya NATO kimlik belgesinin bir sureti

3 – T.C. vatandaşlık numarası (Şahsen veya vekalet ile başvurması gerekmektedir)

 

Kampanya hakkındaki detaylı bilgiler için : http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/internet-bizden-kampanyasi.aspx

 

 

 

siluettanitim: Silüet Tanıtım | Dijital Ajans: 2011 Yılında Grafik Tasarım, Web Tasarım (E-Ticaret Sitesi, SEO), Fotoğraf / Video Çekimi (Tanıtım filmi) ve Video Animasyon şirketleri arasına Bursa’da katılmıştır. “Dijital ajans” kavramı henüz yokken, web tasarım firmalarının sadece web sitesi, diğer ajansların alanlarının sadece grafik tasarım, marka stratejilerinin sadece klasik reklam ajanslarında geliştirildiği, kısaca “marka kimlik sistemi, kurumsal kimlik tasarımı, web sitesi ve reklam/tanıtım çalışmalarının” birbirlerinden başka şeyler anlattığı bir dönemdi işte bizim başlangıcımız. Bu karmaşanın içerisinde marka değerini, algıları, bütünlüğü, rakipleri, tasarımı ve her şeyden önemlisi “fikrin” gücünü anlatıyoruz.
Benzer Yazılar

Hizmetlerimiz için www.siluettanitim.com ziyaret ediniz