Bursa firmalarından Baertec Machinery Web Sitesini Yeniledik

Bursa firmalarından Baertec Machinery Web Sitesini Yeniledik: Silüet web ve grafik tasarım ajansı

Web Tasarım: Baertec Machinery | Bursa

Sektöründe hızla büyüyen PVC Profil Makinaları markası Baertec Machinery, markalaşmaya, tanıtıma, güncel teknolojilere, içerik güncellemelerine ve yeniliğe verdiği önemle takdirimizi kazanmış ve çalışmaktan mutluluk duyduğumuz firmalar arasında yerini korumaya devam etmektedir.

Yaklaşık 3 Yıl önce tasarladığımız kontrol panelli, 4 dilli Baertec Machinery web sitesinin arayüzü bazı firmalarca taklit edildi, birebir kopyalandı. İnternet ortamının, mahalleye evrilmesinin etkisinden olsa gerek, sorumlular bulunup problem kısa sürede çözüldü. (Ekran görüntüleri mevcut ama teşhir etmeyelim şimdi:) ). Ayrıca üretimi yapılan makinaların tanıtım filmlerinin çekim ve montajlarını da tamamladık.

Tanıtım videolarını izlemek isterseniz:
http://www.baertec.com/videos.php

Teknolojinin gelişmesiyle ve özellikle mobil cihazlara rağbet arttıkça, mobil cihazlardan web sitelerinin ziyareti yoğunlaştıkça, önerimizle Baertec Machinery de web sitesini Responsive, yani cihazlara uyumlu getirmemize onay verdi. Ayrıca web sitesini de görsel anlamda daha da sadeleştirdik. Aşağıda eski ve yeni web sitelerinin arayüzlerini görebilirsiniz.

Silüet Tanıtım Dijital Ajans | www.siluettanitim.com

 

siluettanitim: Silüet Tanıtım | Dijital Ajans: 2011 Yılında Grafik Tasarım, Web Tasarım (E-Ticaret Sitesi, SEO), Fotoğraf / Video Çekimi (Tanıtım filmi) ve Video Animasyon şirketleri arasına Bursa’da katılmıştır. “Dijital ajans” kavramı henüz yokken, web tasarım firmalarının sadece web sitesi, diğer ajansların alanlarının sadece grafik tasarım, marka stratejilerinin sadece klasik reklam ajanslarında geliştirildiği, kısaca “marka kimlik sistemi, kurumsal kimlik tasarımı, web sitesi ve reklam/tanıtım çalışmalarının” birbirlerinden başka şeyler anlattığı bir dönemdi işte bizim başlangıcımız. Bu karmaşanın içerisinde marka değerini, algıları, bütünlüğü, rakipleri, tasarımı ve her şeyden önemlisi “fikrin” gücünü anlatıyoruz.
Benzer Yazılar

Hizmetlerimiz için www.siluettanitim.com ziyaret ediniz