Bursa tekstil firmalarından Ziyaoğlu Tekstil, Responsive Web Sitesi tasarımıyla yayına başladı.

Bursa’nın önde gelen tekstil firmalarından Ziyaoğlu Tekstil web sitesi Silüet Tanıtım çözümüyle yayına kavuştu.

Bir çok şirket ve markaya sahip Ziyaoğlu Grup‘un daha önce bir web sitesi bulunmamaktaydı.

Bu durum, markalar ve şirketler arası geçişi engelleyerek firma bütünlüğünü kötü yönde etkilemekteydi.

Yaptığımız çözümlerle bir “grup web sitesi” oluşturarak diğer marka ve şirketleri bütün bir çatı altında topladık,  web sitesi mevcut olan şirket ve markalara bu çatıdan yönlendirmeler yaptık.

Tasarım ve yazılımını üstlendiğimiz kontrol panelli web sitesini mobil cihazlarla da uyumlu hale getirerek firmanın güncel ve ileriye dönük teknolojilere uyum sağlamasına yardımcı olduk.

Ziyaoğlu tekstil markalarından Rozabella Tekstil kontrol panelli web sitesi de yine Silüet Tanıtım tarafından tasarlanmıştı.

Ziyaoğlu Tekstil Web Sitesi / Bursa

 

Silüet Tanıtım Ajansı | www.siluettanitim.com

 

siluettanitim: Silüet Tanıtım | Dijital Ajans: 2011 Yılında Grafik Tasarım, Web Tasarım (E-Ticaret Sitesi, SEO), Fotoğraf / Video Çekimi (Tanıtım filmi) ve Video Animasyon şirketleri arasına Bursa’da katılmıştır. “Dijital ajans” kavramı henüz yokken, web tasarım firmalarının sadece web sitesi, diğer ajansların alanlarının sadece grafik tasarım, marka stratejilerinin sadece klasik reklam ajanslarında geliştirildiği, kısaca “marka kimlik sistemi, kurumsal kimlik tasarımı, web sitesi ve reklam/tanıtım çalışmalarının” birbirlerinden başka şeyler anlattığı bir dönemdi işte bizim başlangıcımız. Bu karmaşanın içerisinde marka değerini, algıları, bütünlüğü, rakipleri, tasarımı ve her şeyden önemlisi “fikrin” gücünü anlatıyoruz.
Benzer Yazılar

Hizmetlerimiz için www.siluettanitim.com ziyaret ediniz