Bursa firmalarından Baertec Machinery Web Sitesini Yeniledik

Web Tasarım: Baertec Machinery | Bursa

Sektöründe hızla büyüyen PVC Profil Makinaları markası Baertec Machinery, markalaşmaya, tanıtıma, güncel teknolojilere, içerik güncellemelerine ve yeniliğe verdiği önemle takdirimizi kazanmış ve çalışmaktan mutluluk duyduğumuz firmalar arasında yerini korumaya devam etmektedir.

Yaklaşık 3 Yıl önce tasarladığımız kontrol panelli, 4 dilli Baertec Machinery web sitesinin arayüzü bazı firmalarca taklit edildi, birebir kopyalandı. İnternet ortamının, mahalleye evrilmesinin etkisinden olsa gerek, sorumlular bulunup problem kısa sürede çözüldü. (Ekran görüntüleri mevcut ama teşhir etmeyelim şimdi:) ). Ayrıca üretimi yapılan makinaların tanıtım filmlerinin çekim ve montajlarını da tamamladık.

Tanıtım videolarını izlemek isterseniz:
http://www.baertec.com/videos.php

Teknolojinin gelişmesiyle ve özellikle mobil cihazlara rağbet arttıkça, mobil cihazlardan web sitelerinin ziyareti yoğunlaştıkça, önerimizle Baertec Machinery de web sitesini Responsive, yani cihazlara uyumlu getirmemize onay verdi. Ayrıca web sitesini de görsel anlamda daha da sadeleştirdik. Aşağıda eski ve yeni web sitelerinin arayüzlerini görebilirsiniz.

Tasarımını yine Silüet Tanıtımın 2012 yılında yaptığı bir önceki internet sitesi.

 

Baertec Machinery Eski Web Sitesi
Baertec Machinery Eski Web Sitesi

 

Baertec Yeni Responsive Web Sitesi | www.baertec.com

 

Baertec Machinery Yeni Responsive Web Sitesi
Baertec Machinery Yeni Responsive Web Sitesi

Silüet Tanıtım Dijitak Ajans | www.siluettanitim.com

 

YORUM YAZ